Graphics world grafika, windows seven, wallpapery

Mozzila Firefox

Jednoduchý a nenáročný internetový prehliadač.  Prečo je lepší ako ostatné?

1  Firefox Vás chráni proti výrom, spywarom a inej hávedi.

2  Je rýchly, umožnuje všetky štandardné operácie ako sú záložky, správca sťahovania, nástrojové lišty, celá obrazovka, dokáže aj zobraziť zdrojový kód stránky a ďalšie

3  Je absolútne zdarma stiahnuteľný.  Sťahujte nižšie. 

4  Môžete si doňho zdarma stiahnuť rôzne add-ony, doplnky zásuvné moduly, pomocou ktorých môžete pozerať všetky videá, počúvať všetkú hudbu na internete, prezerať všetky gify, dokonca sťahovať videá z youtube a iných webov.  A desiatky ďalších možností.  Sťahujte nižšie.

5  Čo sa týka grafiky, ľahko možno stiahnuť desiatky tém, z ktorých niektoré sú veľmi pekné  Tým si dokonale prispôsobite svôj prehliadač Firefox. 

6  Vo Firefoxe máte zabudovaný google toolbar, pomocou ktorého ľahko môžete vyhľadávať web a nemusíte nikde zdĺhavo písať celú adresu. 

7  Už milióny ľudí prešlo na Firefox.  Staňte sa ďalším.  Neooľutujete. 

8  Firefox je malý, sťahuje sa chvíľku, zdarma a je absolútne nenáročný.  Či vo Viste, či v XP, či v iných windows.  Či na novom počítači, či na staršom.  Je pre nenáročných, je pre profesionálov, je pre všetky vekové kategórie a pre všetkých.  Je dokonale prispôsobiteľný vďaka výberu tém, vďaka zásuvným modulom a add-onom. 

9  Nie sme jediný, ktorý vám povedia, že Mozzila Firefox je najlepší internetový prehliadač.

Firefox si stiahnite       TU!
Add-ony sťahujte         TU!
Zásuvné moduly          TU!
Slovníky                         TU!
Motívy vzhľadu              TU!

 
Design by Lukáš Banič poptopwall@azet.sk