Graphics world grafika, windows seven, wallpapery

Internet je tvrdá hra

                                           Internet vládne svetu
Dnes, v dobe modernej techniky je internet pre väčšinu ľudí už prirodzenosťou.  Internet je zdroj ohromných informácii, na internete sa nachádzajú milióny stránok, milióny downloadov, milióny informácií. Tento článok je venovaný nielen tým, ktorý nemajú webovú stránku, ale aj tým, ktorý ju už majú. 

                            1. Ako vytvoriť webovú stránku
V podstate ide o jednoduchú záležitosť, ťažšie už je spravovať stránku, získať návštevníkov a niečo z tej stránky mať.   Tu nájdete presný popis, ako na to. 
Vytvoriť stránku môžete najľahšie(no najdrahšie!!!) vytvoriť tak, že zaplatíte firme, aby Vám stránku vyrobila.   Ide o veľkú sumu, ktorú si nemôže dovoliť každý
Môžete si stránku vytvoriť cez nejaký internetový server, kde si zvyčajne vyberáte medzi jednoduchou (bezplatnou) formou a drahými formami (ktoré poskytujú viac služieb) Na niektorých weboch môžete jednoducho plaťiť cez sms
Existuje však web, kde stránku vytvoríte zadarmo a väčší priestor a viac možností môžete získať za kredity, ktoré získate návštevami na vašej stránke alebo si ich kúpite cez sms.  Je to asi najjednoduchšia forma a je dosť klalitná. Ak chcete, tak kliknite na nižšie uvedený odkaz:
                                       WebgardenZone

Najkvalitnejšou formou je však vytvoriť si vlastnú stránku, kde vám nekladú žiadne obmedzenia.  Je to však pracné a trvá to dlho.  Ide o napísanie stránky, pretože internetové stránky sú obyčajné textové dokumenty, napísané bárs aj notepade vo Windows. 

 
Design by Lukáš Banič poptopwall@azet.sk