Graphics world grafika, windows seven, wallpapery

Gimp2

Konečne tu máme grafický editor, ktorý spĺňa všetky požiadavky profesionálnych grafikov. 

3D úprava, práca s vrstvami, priesvitnosť, to všetko sú funkcie, s ktorými pracujú profesionály a vývojari vo svojich dielniach pomocou najdrahších a najprofesionálnejších programov.  

Ja osobne normálne pracujem v programoch PhotoFiltre a Inkscape.  Na niektoré veci však tieto dva programy jednoducho nestačia.  Ani rôzne Photoshopy a veľa shareware programov neobsahuje to, čo profesionálny grafici potrebujú.  Dal som si za námahu nájsť freeware program, ktorý skutočne spĺňa všetky požiadavky.  Našiel som software, ktorý bol kedysi určený len pre Unix, najnovšia verzia však svojich nadšených fanúšikov nesklamala a program vrátane desiatok nových výhod beží aj pod Windows (vrátane Visti!). 

Program sa volá Gimp2 a je to agresívny grafický editor, ktorý zaručene splní všetky vaše priania.  Či už je to práca z vrstvami, priesvitnosťou, grafickými filtrami, úpravami fotiek a pod. 

Môžete robiť z vašich úbohých fotografií nafotených cez lacný foťák profesionálne zábery a wallpapery.  Čokoľvek sa Vám nepodarí, môžete vrátiť niekoľkokrát do zadu. 

Aký je problém v tomto programe? 
Áno, aj v takomto profesionálnom programe je jeden problém.  Program totiž ponúka všetko.  Ak chcete nájsť niečo, čo v programe chýba, pripravte sa na poriadne dlhé a zložité hľadanie.   V programe totiž nechýba nič.

Niesme jediný, ktorí program označili za jeden z najlepších. 
Hodnotíme ho piatimi hviezdičkami a prajeme veľké úspechy v grafike. 

Program si stiahnite zdarma TU!

 
Design by Lukáš Banič poptopwall@azet.sk