Graphics world grafika, windows seven, wallpapery

Firefox 3

V posledných týždňoch sa dosť rozšírili správy už o treťom Firefoxe.  Nezisková organizácia Mozzila pre nás pripravila Firefox 3 z mnohými výhodami.  Zatiaľ je na stiahnutie len beta1, ktorá sa práve testuje. 

Aké výhody bude mať Firefox 3?

Firefox 3 bude postavený na jadre Gecko 1.9 a tým pádom sa môžeme tešiť na rýchlejší výkon, lepšiu stabilitu a najmä lepšiu ochranu voči internetovej hávedi.  Vo Firefoxe 3 budete môcť veľmi ľahko overiť stránku.  Na podozrivé a útočné stránky budete včas varovaný.  Stránky sa budú overovať prostredníctvom stopbadware.org
Vylepšený bude aj správca sťahovania, kde pribudne niekoľko výhod.  Napríklad že sťahovanie budete môcť obnoviť aj po reštarte firefoxu. 
Výhod bude dúfam že oveľa viac.

Na čom sa ešte pracuje?

Vývojári od Mozzili sa snažia opraviť chyby, ktoré spôsobujú veľké obsadenie pamäte.  Zatiaľ obnovili niekoľko stoviek chýb, ale ešte ich veľa čaká. 

Kde sa dá stiahnuť?

Firefox 3 je už teraz vo verziách pre Windows, Mac Os X, Linux v mnoho jazykoch vrátane češtiny a slovenčiny. Ak chcete beta1 otestovať aj vy, môžete si stiahnuť Firefox 3 vo vašom jazyku a pre Váš operačný systém.

DOWNLOAD:  Firefox 3

 
Design by Lukáš Banič poptopwall@azet.sk